• Вы находитесь здесь:

Учитель года 2002.

Корниенко Татьяна Александровна - учитель 3-А класса

Марченко Лада Валерьевна - учитель 4-А класса,
Учитель года 2008 и 2011 гг..

Светикова Ирина Валерьевна - воспитатель ГПД

/Files/photogallery/8324/IMG_2054.JPG

Фотогалерея начальной школы -
здесь

До уваги вчителів початкової школи

Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт початкової освіти. Зміст стандарту за результатами широкого обговорення проекту зазначеного документа максимально розвантажений, логічно вибудуваний, доступний для авторів навчальних програм (педагогічних працівників, учителів початкових класів, методистів, наукових працівників).

У змісті кожної освітньої галузі передбачено діяльнісну лінію. На варіативну складову відведено по 2 години у 1, 2, 3 та 4 класах. Документ максимально зрозумілий для вчителя (за численними відгуками), отримав схвальні відгуки громадськості, погоджений у зацікавлених міністерствах та відомствах.

Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти розпочнеться з 1 вересня 2012 року.
Постанова Кабінету Міністрів України від 20.04.2011 ''Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти''
З нормативно-правовою базою щодо організації навчально-виховної роботи у першому класі ви можете ознайомитись тут
В рамках Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!" Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України підготувало поради батькам майбутніх першокласників стосовно того, як підготувати дитину до майбутніх навантажень, зробити так, аби її організм не давав збоїв під час навчального процесу і похід за знаннями був їй справді в радість та деяких інших аспектів підготовки до школи, а також поради педагогам при організації навчально-виховного процесу для учнів 1 класу
Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 09.06.11 № 1/9-455 ''Щодо проведення Всеукраїнської акції ''Дай руку, першокласнику!''

В ноябре 2010 года состоялось Первое Всеукраинское интернет-собрание родителей первоклассников

С 25 октября по 25 ноября 2010 года во исполнение письма Министерства образования и науки от 20.10.2010 года № 1/9-743 состоялось первое Всеукраинское интернет-собрание родителей первоклассников.
На форуме сайта МОН по адресу: www.zso.mon.gov.ua было организовано обсуждение вопросов:

1. З яким настроєм, переважно, дитина відвідує школу?

2. Чи влаштовують Вас умови навчання дитини у 1-му класі?

3. Як забезпечені першокласники підручниками?

4. Чи задовольняє Вас якість підручників?

5. Що, на Ваш погляд, впливає на здоров’я дитини?

6. Чи задоволені Ви організацією харчування першокласників?

7. Чи потрібна першокласнику група подовженого дня?

8. Якою вона має бути?

9. Як Ви оцінюєте перспективу введення іноземних мов з першого класу?

10. Яким, на Вашу думку, має бути оцінювання навчальних досягнень у початковій школі?

11. Яких результатів Ви чекаєте від навчання дитини в початковій школі?

12. Якою Ви бачите роль комп’ютера у навчанні і відпочинку дитини?

13. На Вашу думку, школа має тільки навчати чи й виховувати?

14. Якою Ви бачите співпрацю педагогічного та батьківського колективів?

15. Як Ви оцінюєте безпеку дитини в школі?

16. Ваші пропозиції щодо поліпшення навчально-виховного процесу у початковій школі.

В первом интернет-собрании родителей первоклассников приняли участие и родители наших учащихся. Надеемся, что их ответы помогут улучшить качество учебно-воспитательного процесса в начальной школе.
Кол-во просмотров: 95