/Files/images/df6eb5a16f2dca616eea7c5fc527e196.gifНовые поступления школьной библиотеки

Детские энциклопедии
/Files/photogallery/7916/IMG_7421.JPG

Природа рідного краю:
Для дітей середнього шкільного віку /авт.-упрорядники В.М.Скляренко, М.О.Панкова. - Харків: Основа, 2011. - 319 с.
У книжці розповідається про природу нашого спільного дому - України.

Енциклопедія складається з трьох розділів, в яких докладно описані природні зони України, а також наведена цікава інформація про природні багатства різних областей нашої держави.

Окремий розділ розповідає про заповідники, природні парки, зоопарки, а також про рослини і тварин, що занесені до Червоної книги

.

/Files/photogallery/7916/IMG_7424.JPG
Загадки історії:
Для дітей середнього шкільного віку /авт.-упрорядник Г.Е.Єрмановська . - Харків: Основа, 2011. - 318 с.

Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки - сприймаємо як факт легенди, що існували з давніх давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім'я Синя Борода, а великий завойовник Тимур був скоріще за все представником європеїдної раси.

Історія розкриває свої таємниці допитливим, і якщо ви будете цікавитися її загадками, то одержите відповіді на всі запитання.

.


Библиотека нобелевских лауреатов
/Files/photogallery/7916/IMG_7428.JPG

Гессе Г. Степовий вовк: роман
/Г. Гессе; пер. з нім. Є. Поповича. -
Харків: Фоліо, 2011. - 283 с. -
(Б-ка нобелівських лауреатів)

Відчуження людини, яка живе "не як усі", пошуки свого "я" там, де це "я"знайти неможливо, психоаналіз, Фройді Юнг, фантасмагорія,еротика і джаз, роздвоєння особистості - все це "Степовий вовк", роман видатного німецько-швейцарського письменника, лауреата Нобелівської премії Германа Гессе

.

/Files/photogallery/7916/IMG_7427.JPG
Ле Клезіо Ж.-М. Дієго і Фріда
/ Ж.-М. Ле Клезіо; пер. В.М. Верховня. -
Харків: Фоліо,2011. - 219с. -
(Б-ка нобелівських лауреатів)

Діего Рівера і Фріда Кало… Він - великий і геніальний. Вона тендітна індіанська жриця кохання. Вони любили одне одного настільки,що не могли жити разом. Коли вони познайомилися вперше, він уже був відомим художником, а вона - юним дівчам. А потім були роки революцій і подорожей, болючий і болісний зв'язок двох людей, де переплелися взаємозалежність, жах самотності і бажання заподіяти страждання, мистецтво, секс і зрада, магія і жахи Мексики першої половини ХХ століття.

.

/Files/photogallery/7916/IMG_7429.JPG
Мюллер Г. Гойдалка дихання: роман
/ Г. Мюллер; пер.з нім. Н.В. Сняданко -
Харків: Фоліо, 2011. - 286 с. -
(Б-ка нобелівських лауреатів)

Герта Мюллер- німецька письменниця з румунським корінням, лауреат багатьох престижних літературних нагород та Нобелівської премії з літератури 2009 року. Одна з головних тем її творів - повоєнні долі німецької меншини Румунії. Цій теми присвячений і роман "Гойдалка дихання", що перекладений українською мовою вперше.

.

.

/Files/photogallery/7916/IMG_7423.JPG

Єлінек, Е. Піаністка: роман
/ Ельфріда Єлінек; пер. з нім. Н.В. Сняданко.-
Харків: Фоліо, 2011.- 382 с.- (Б-ка нобелівських лауреатів).
/Files/photogallery/7916/IMG_7426.JPG

Кутзее, Дж.М. Дитинство. Молодість. Літня пора / Дж.М. Кутзее; пер. з англ. П. Таращука.- Харків: Фоліо, 2011.- 669 с.- (Б-ка нобелівських лауреатів).
/Files/photogallery/7916/IMG_7435.JPG


Лагерквіст, П Варавва: романи / П. Лагерквіст; пер. з швед. О.С.Сенюк.- Харків: Фоліо, 2011.- 506 с.- (Б-ка нобелівських лауреатів).


.


Словари
/Files/photogallery/7916/IMG_7433.JPG/Files/photogallery/7916/IMG_7432.JPG
Бєліков О.О.
Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х.: Прапор, 2011. – 320 с.

Мартинова І.С.
Словник історичних термінів і понять.

Х.: Прапор, 2011. – 288 с.

/Files/photogallery/7916/IMG_7431.JPG

20 письменників сучасної України /упорядкування і передмова О.В.Красовицького. - Харків: Фоліо, 2011 . -379с.
Збірка, що присвячена 20й річниці незалежності України, презентує творчість представників сучасного українського письменства, чиї імена уже давно відомі широкій читацькій аудиторії. Це й Оксана Забужко з її інтелектуальною прозою, і Сергій Жадан з його урбаністичною тематикою, і Ірен Роздобудько з її глибоким проникненням у психологію жіночої душі. Вони різняться за віком, літературним досвідом, жанром, проте усі разом створюють цілісну картину сучасної української літератури.

.


/Files/photogallery/7916/IMG_7434.JPG

Віталій Коротич. Цілком особисто. Приватні листи до Дмитра Кременя /В.О.Коротич; упорядкування та передмова Т.Д.Кременя. - Харків: Фоліо, 2011 . -411 с.
Віталій Коротич - відомий шістдесятник, один з найвизначніших українських письменників, чиї книги виходили у перекладах на десятки мов, а сам він відзначений багатьма вітчизняними й іноземними преміями, серед яких - Державна премія України; головний редактор журналів "Всесвіт" і "Огонек".
"Цілком особисто" - добірка вибраних листів до відомого публіциста Дмитра Кременя.Ця книга - запрошення до спільних роздумів про шляхи подальшого розвитку нашого життя, про історію та сучасність, національну та світову культуру, політику.

/Files/photogallery/7916/IMG_7007.JPGКазки великої родини. Сказки большой семьи. /Автор-упорядник Панасенко Т.М. - Х.: Торсінг плюс, 2011. - 96 с. - Текст рос.

Книжка об'єднує казки чотирнадцяти найчисельніших національностей, що проживають на території України - українців, росіян, белорусів, поляків, угорців, євреїв, молдаван, румун, болгар, гагаузів, кримських татар, греків, словаків і німців.

Головний герой книги Котигорошко подорожує Україною з метою знайти скарб для спільного щастя. Він зустрічається з однолітками різних національностей, які йому допомагають, підтримують порадою або добрим словом, розповідають про звичаї свого народу.

Збірка зароджує інтерес до знайомства з культурою і традиціями різних національностей, сприяє вихованню толерантності, поваги й доброзичливості

/Files/photogallery/7916/IMG_6780.JPGБулатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. - К.: Олімпійська література, 2011. - 400 с.: іл.

Енциклопедія пропонує здійснити подорож у витоки зародження олімпійського руху та його сьогодення.

Книга складається з 5 частин.
Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції.
У частині ІІ висвітленні питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П'єра де Кубертена.
У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії.
Частина ІV присвячена Олімпійським видам спорту, видатним спортсменам - чемпіонам Олімпійських ігор.
Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.

/Files/photogallery/7916/IMG_6788.JPG


Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: Навчальний посібник. - К., 2011. - 335 с.

У посібнику подано теоретичний та практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.
/Files/photogallery/7916/IMG_6793.JPG
Булатова М.М.Твій олімпійський путівник. - К., 2011. - 120 с.

У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх.

Для учнів, учителів та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом

/Files/photogallery/7916/IMG_6796.JPG


Зірки Олімпійського спорту України. - К.: Олімпійська арена, 2011.


Виданя присвячене видатним українським спортсменам, чемпіонам Олімпійських ігор 1994-2008 років

./Files/photogallery/7916/IMG_6712.JPG

Почетные граждане города Харькова (Славные имена) / П. В. Воловник, О. П. Воловник — Харьков: «Издательский Дом ЖЗЛ», «Глобус», 2010. — Т. 4. — 464 с. — (Современная ЖЗЛ Харьковщины)
В книге публикуются очерки о почетных гражданах города Харькова:
С.И.Бершове, Ю.А.Гуровом, С.И.Колывановой, Ю.Я.Кроленко, А.П.Овечкине и др. Читатель узнает, как эти инициативные люди добивались успеха, через какие трудности прошли на пути к всеобщему признанию.
В книге много фотографий, иллюстраций. Она будет полезна всем, кто интересуется историей и современной жизнью нашего города.
/Files/photogallery/7916/1395_0.jpg
Украина. 30 лучших мест. -
Харьков: Альбатрос, 2011. - 64 с. : ил.

Эта книга — для всех, кому интересна Украина, кто хочет побольше узнать о ней или только собирается познакомиться с достопримечательностями страны.
Издание расскажет о популярных, любимых туристами местах, поведает о природных шедеврах Украины - старинных замках и дворцах, которые непременно стоит посетить, а также напомнит читателям предания — и древние, и современные.

Книга на двух языках - русском и английском.

/Files/photogallery/7916/1396_0.jpg
Украина. 30 замков и дворцов. -
Харьков: Альбатрос, 2011. - 64 с. : ил.

Эта книга - для всех, кто хочет побольше узнать об архитектурных памятниках страны или только собирается познакомиться с ними.
Издание рассказывает как о популярных, любимых туристами, так и о малоизвестных замках и дворцах Украины, которые непременно стоит посетить.
Вы узнаете о великих людях, живших в них, о том, какие исторические события связаны с этими древними стенами и башнями.

Книга на двух языках - русском и английском.

/Files/photogallery/7916/1394_0.jpg
Украина. 30 легенд. -
Харьков: Альбатрос, 2011. - 64 с. : ил.

Эта книга — для тех, кому интересно прошлое и настоящее Украины, кто хочет побольше узнать о стране или только собирается познакомиться с ее мифами и легендами.
Предания разных эпох, связанные с тридцатью городами и поселками Украины, приведены в книге. Это и славянские мифы, и казацкие легенды, и городской фольклор нашего времени.

Книга на двух языках - русском и английском.

Художественная литература

Александрова Г. Домовенок Кузька
Александрова Домовенок Кузька и волшебные вещи
Андерсен. Огниво
Анекдоты с героями сказок
Биссет. Лягушка в зеркале
Бр. Гримм. Бременские музыканты
Булычов. Девочка с Земли
Булычов. Девочка с Земли
Велтистов. Приключения Электроника
Вильмонт. В подручных у киллера
Вильмонт. Секрет черной дамы
Волшебный мир А.С.Пушкина
Гофман. Щелкунчик
Д.Лондон. Белый Клык
Дж.Родари. Приключения Чиполлино
Дойл Д. Замок Дзвона
Драгунский. Денискины рассказы
Ершов. Конек-горбунок
Жемчужины европейских сказок
Злотников. Мы с Шерлоком Холмсом
Кинг-Смит. Поросенок Бейб
Кін. Мандрівка з блакитним котом
Коростылев. Королева зубная щетка
Кэрролл Алиса в стране чудес
М.Твен. Приключения Тома Сойера
Мартинов. Блискунчик-геймер
Мартинов. Як колобок визволяв принцесу
Матюшкина. Лапы вверх
О.Генри. Вождь краснокожих
Остер. Приключения Пифа
Саломатов. Черный камень
Сказки Братьев Гримм
Скоробогатый. Сказки
Смешные рассказы
Смешные рассказы о школе
Солом’яний бичок
Теремок сказок
Тюхтяевы. Зоки и Бада
Увлекательная энциклопедия фокусов
Успенский Э. Зима в Простоквашино
Успенский Э. Каникулы в Простоквашино
Успенский Э. Любимая девочка дяди Федора
Успенский Э. Тетя дяди Федора
Фил. Витя Туфель и крутые ребята из Якудзы
Фил. Витя Туфель идет по следу
Філ. Загадка мертвої планети
Шевчук. Ктототам Попятам
Школьные приколы

Кол-во просмотров: 126