Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2016/2017

Переможці районної олімпіади з інформаційних технологій

1. Житнік Юлія - 8 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з біології

1. Кадацький Лев - 8 клас - ІІ місце
2. Бугрімова Валерія - 10 клас - ІІ місце

Переможці районної олімпіади з хімії

1. Бугрімова Валерія - 10 клас - ІІІмісце
2. Баканов Ілля - 11 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з фізики

1. Пиріг Наталія - 7 клас - ІІ місце
2. Рашидов Даніз - 10 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з правознавства

1. Козлова Вікторія - 9 клас - ІІ місце

2. Рашидов Даніз - 10 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з інформатики

1. Джежора Максим - 10 клас - ІІ місце

Переможці районної олімпіади з історії

1. Кадацький Лев - 8 клас - 1 місце

Переможці районної олімпіади з математики

1. Супронюк Владислав - 11 клас - ІІ місце
2. Гамілова Яна - 6 клас - ІІІ місце
3. Міщенко Ліліана - 6 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з трудового навчання

1. Соловйова Карина - 8 клас - ІІ місце



2015/2016

Переможці районної олімпіади з географії

1. Кисельов Артем - 10 клас - І місце

Переможці районної олімпади з російської мови та літератури

1. Панаріна Вероніка - 8 клас - ІІІ місце
2. Кисельов Артем - 10 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з математики

1. Пиріг Наталя - 6 клас - І місце
2. Сухінін Максим - 6 клас - ІІ місце
3. Кадацький Лев - 7 клас - ІІІ місце
4. Самойлов Ростислав - 7 клас - ІІ місце
5. Гуртовий Климентій - 8 клас - ІІІ місце
6. Кузнецова Ганна - 9 клас - І місце
7. Сидоренко В'ячеслав - 9 клас - ІІ місце
8. Джежора Максим - 10 клас - ІІІ місце
9. Кисельов Артем - 10 клас - І місце
10. Житник Олександр - 11 клас - ІІІ місце
11. Кучинський Володимир - 11 клас - І місце

Переможці районної олімпіади з англійської мови


1. Кучинський Володимир - 11 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з української мови і літератури

1. Буклей Олена - 9 клас - ІІ місце

Переможці районної олімпіади по фізики

1. Стадник Іван - 7 клас - ІІІ місце
2. Гуртовий Климентій - ІІ місце
3. Казимов Латіф - 9 клас - ІІІ місце
4. Рашидов Даніз - 9 клас - ІІ місце
5. Смоковський Руслан - 11 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з економіки

1. Лук'янчикова Ірина - 11 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з правознавства

1. Рашидов Даніз - 9 клас - І місце
2. Кисельов Артем - 10 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з інформатики

1. Джежора Максим - 10 клас - І місце
2. Хапілін Валерій - 11 клас - ІІ місце

Переможці районної олімпіади з біології

1.Тимін Іван - 8 клас - І місце
2. Воробйов Володимир - 8 клас - ІІІ місце
3. Бугрімова Вікторія - 9 клас - ІІ місце
4. Чукарин Дмитро - 9 клас - ІІІ місце
5. Слюсарєва Наталія - 11 клас - ІІ місце
6. Логінова Аліна - 11 клас - ІІ місце

Переможці районної олімпіади з трудового навчання

1. Бойченко Вікторія - 9 клас - ІІІ місце
2. Гассанова Лейла - 11 клас - ІІІ місце

Переможці районної олімпіади з інформаційних технологій

1. Хапілін Валерій - 11 клас - І місце

Учасники ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Математика

Кузнецова Ганна - 9 клас

Інформаційні технології

Хапілін Валерій - 11 клас

Біологія

Тимін Іван - 8 клас

Українська мова та література

Буклей Олена - 9 клас

Фізика

Рашидов Даніз - 9 клас

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.