• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Рік французької мови

Рік французької мови в Україні

/Files/images/france-ukraine.jpg
Рік французької мови в Україні 2018-2019 має на меті популяризацію французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів, що будуть здійснюватися на всій території України.
Французька є п’ятою найпопулярнішою мовою у світі за кількістю мовців (мандаринська, англійська, іспанська та, згідно з останніми оцінками, арабська або гінді), єдиною мовою, поруч з англійською, якою спілкуються на п’яти континентах.
Francophonie en Ukraine запрошує школи, університети, асоціації, громадські організації, фонди, культурні центри, бібліотеки, кінотеатри, концертні зали й інші установи долучитися та додати власні проекти до заходів Посольств країн-членів Франкофонії, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, мережі Альянс Франсез в Україні та Французького інституту в Україні.
За допомогою аплікаційної форми Ви зможете зареєструвати Ваш проект для того, щоб він був офіційно зарахований до переліку проектів у рамках Року французької мови в Україні.
Інформація на офіційній сторінці Francophonie en Ukraine

.

Міжнародна організація Франкофонії (OIF), заснована у 1970 році, об’єднує 84 країни та уряди, серед яких як повноправні члени організації, так і члени-спостерігачі, як Україна. Таким чином, до Міжнародної організації Франкофонії входить більш ніж третина країн планети і близько 900 мільйонів людей.


Дні Франкофонії в Україні
16-24 березня 2019 року

У рамках Днів Франкофонії в Україні (16-24 березня 2019) Посольства Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади та Бельгії в Україні, спільно з Французьким інститутом в Україні організовують фестиваль Кіно-Франкофонія.
Фільми країн-учасниць демонструються мовою оригіналу з українськими та французькими субтитрами.
Квитки на більшість сеансів безкоштовні та доступні за посиланням: http://bit.ly/2XsiIDB


Незабаром -
Французька весна у Харкові!

Програма
Відкритя фестивалю - 29 березня у 19.00
концертом секстету “Музиканти Лувра” в рамках KharkivMusicFest.
Кiлькiсть переглядiв: 138