Наша школа заснована в 1969 році.

За роки її існування понад 3000 учнів отримали повну середню освіту.
Первый директор школы Карпенко Тамара Николаевна (1969 г.)
Першим директором середньої загальноосвітньої школи №71 стала Карпенко Тамара Миколаївна.
(на фото)

У 1972 році школу очолив Тураєв Роберт Степанович.

Свої традиції у школі стали складатися відразу після її заснування. Однією з них стала щорічна зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Багато вчителів, які викладали тоді у школі, пройшли через горнило тих страшних років.
Встреча с учителями-ветеранами войны (слево направо: Демченко Н.И.(уч.русск.яз.), Колыверда П.А.(уч.математики), Акиншин В.А.(уч.биологии), Дьяконенко П.А.(уч.физики), Тураев Р.С. (директор), Григорьева Л.В.(уч.истории), Гулага М.М.(завуч) (1974 г.)
На фото - зустріч з вчителями – ветеранами війни. (травень 1974 року).

Зліва направо:
Демченко Наталя Іванівна (вчитель російської мови), Коліберда Павло Олександрович (вчитель математики), Акіншин Віктор Олександрович (вчитель біології), Дьяконенко Павло Антонович (вчитель фізики), Тураєв Роберт Степанович (директор школи), Григор’єва Лариса Володимирівна (вчитель історії), Гулага Марія Матвіївна (завуч, вчитель української мови)
Военно-спортивная игра \"Зарница\" (1973 г.)

Військово-спортивна гра "Зарниця"
(1973 рік)

Парад жовтеняцьких військ (1975 рік) Парад октябрятских войск (1975 г.)
З 1977 по 1981 рік директором школи був Слупський Олександр Олександрович./Files/photogallery/8/линейка.jpg

1979 рік був для школи не просто ювілейним. В цьому році випускалися учні, які 10 років тому відкривали двері нової школи.

На фото директор школи Олександр Олександрович Слупський вітає випускників та першокласників на урочистій лінійці. Поряд з ним - заступник директора Сироп'ятова Людмила Дмитрівна (1 вересня 1979 року).

24 роки – з 1981 по 2004 – школу очолювала Юрченко Ганна Іванівна.
Багато подій відбулося за цей час і у світі, і в країні. Але кожного року школа продовжувала відкривати свої двері 1 вересня для нових учнів. І все так же лунав 25 травня останній дзвоник для нових поколінь випускників.
/Files/photogallery/8/АИВВ.jpg

На фото директор школи Юрченко Ганна Іванівна і завуч Будикіна Валентина Василівна, яка працювала у школі з дня її заснування, на антивоєнному мітингу (1984 рік)
Областной турслет (1987 г.)

Обласний турзліт
(1987 рік)

Праздник Первого звонка (1993 г.)

Свято Першого дзвоника
(1993 рік)
/Files/photogallery/8/ист2.jpg

Учні та вчителі школи на суботнику (2003 рік, справа - директор школи Юрченко Г.І.

З 2004 року директором школи є Воробйова Ольга Іванівна.

На фото директор школи Воробйова О.І. вітає учнів зі святом Першого дзвоника (2006 рік)

/Files/photogallery/8228/00112284_3_tn.jpg У житті школи важливе місце посідає спорт.
Вчителька фізичної культури нашої школи
Інна Іванівна Осетинська - член національної паролімпійської команди з волейболу, учасник Олімпійських ігор у Пекіні, Афінах, Лондоні.
Під час Олімпійських ігор у Лондоні вона стала бронзовою призеркою у складі паралімпійської збірної України з волейболу.
Наші учні щороку беруть участь у багатьох спортивних змаганнях і часто перемагають в них.
Футбольна команда нашої школи тричі виборола І місце у футбольному турнірі "Осінній кубок". За перемогу у турнірі 2012 року хлопці були нагороджені туристичною поїздкою до Парижу, за 1 місце у турнірі 2013 року отримали цінні подарунки, за 1 місце у турнірі 2014 року - путівку до Туреччини.