Літературний проект "Читаємо Гете"

Сьогодні у Німецькому читальному залі Харківської державної наукової бібліотеки ім.В.Г.Короленка пройшов заключний етап проекту "Читаємо Гете!"
Це був конкурс читців, у якому взяли участь 16 учнів 10-х та 11-х класів шкіл №70, 80 та 71.

Кожний учасник підготував вірш або уривок твору Гете, який вибрав самостійно. Вірші звучали різними мовами - українською, російською, німецькою, азербайджанською.

Нашу школу в конкурсі представляли учениці 10-А класу Вікторія Черкашина, Влада Цьомкало, Лейла Гасанова, Наргіза Мірбакаєва, Альона Козлова. Всі вони виступили чудово і отримали подарунки від Гете-Інституту в Україні.

Серце журі вдалося розворушити Вікторії Черкашиній та Владі Цьомкало, які розділили 2 місце.

/Files/photogallery/8828/DSCN2876.jpg
Вікторія Черкашина та Влада Цьомкало отримують призи за ІІ місце. Віка - за проникливе читання врша "Шарлотті фон Штейн", а Влада - за поезію "Нове кохання - нове життя"
/Files/photogallery/8828/DSCN2837.jpg
Наргіза Мікбакаєва та Альона Козлова дуже проникливо декламували уривок з роману Гете "Страждання юного Вертера"