• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Цей дивний світ - бібліотека! Екскурсія-гра у шкільній бібліотеці для учнів 1 класу

2014-10-06

/Files/photogallery/8512/Екскурсія-гра.jpg
Продовжується Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
І сьогодні у шкільній бібліотеці побували наймолодші учні нашої школи.
Першокласники познайомилися з бібліотекою, прошли книжковим містечком, дізналися про його головні закони та про правила поводження з книгами. Адже ці діти нещодавно навчилися читати і скоро стануть активними читачами шкільної бібліотеки. І ці знання скоро стануть їм у пригоді.
Виявилося, що першачки вже знають багато казок, можуть розказати про своїх улуюблениїх героїв. Вони впевнено відповідали на запитання літературної гри, розгадували загадки.
Любі першокласники! Із нетерпінням чекаємо на вас знову!

/Files/photogallery/8512/Екскурсія-гра1.jpg /Files/photogallery/8512/Екскурсія-гра2.jpg