Голокост - трагедія ХХ століття. Зустрічі у бібліотеці

Голокост - трагедія ХХ століття.Зустрічі у бібліотеці

21.01.2020
27 сiчня - Мiжнародний день пам'ятi жертв Голокосту. У нашому районі існує Стiна скорботи,яку встановлено на мiсцi, де у груднi 1941 року нацисти створили гетто, у якому до страти у Дробицькому Яру тримали близько 14000 харкiв'ян.
21 сiчня учні 10 класу зібралися у бiблiотецi-філії №28 для дітей, щоб вшанувати пам'ять загиблих харків'ян. Спеціальним гостем бібліотеки була старший науковий спiвробiтник Харкiвського музею Голокосту Юлана Михайлівна Вальшонок. З її лекції, темою якої було запобігання можливих актів геноциду та зневаги до цінності людського життя. учнi довiдались багато новоi iнформацii. Теперішнє та майбутнє покоління не повинні забувати уроків таких трагічних подій!

/Files/photogallery/9331/Голокост (3).jpg /Files/photogallery/9331/Голокост (2).jpg