Олімпійський урок - зразок сили, краси і здоров'я

13 вересня 2019 року напередодні Дня фізичної культури і спорту України у школі був проведений Олімпійський урок, з метою навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом.
У рамках Олімпійського уроку було проведено спортивне свято «Веселі старти» серед учнів молодших класів.
Учні 8-9 класів ознайомились з основними положеннями Кодексу честі олімпійця України. Класний керівник 11-А класу звернула увагу учнів на те, що цивілізація і технічний прогрес сьогодення звільнили людство від тяжкої, монотонної та примітивної фізичної праці, водночас, ускладнили йому життя, породивши гіподинамію - руховий голод, який призводить до багатьох захворювань.
/Files/images/sport/2019_олімпійьский урок3.jpg /Files/images/sport/2019_конкурс плакатів.jpg
/Files/images/sport/2019_олімпійський урок4.jpg /Files/images/sport/2019_олімпійський урок.jpg