Захід до 250-ї річниці від дня народження Івана Котляревського

Захід "Ти, наче ясна зоряниця, з'явився в наших небесах", був присвячений 250-й річниці від дня народження Івана Котляревського. Він пройшов у Центральній дитячій бібліотеці Індустріального району. У заході взяли участь учні 10 класу.
Школярі згадували біографію митця, дивились буктрейлери до "Енеїди" та "Наталки Полтавки", уривки з кіно- та мультфільмів за творами Котляревського, слухали пісню Наталки у виконанні дівчинки - учасниці конкурсу "Голос. Діти".
І. Котляревський - визначний український письменник, який вперше в Україні через свої твори заговорив з українцями рідною мовою, започаткувавши нову добу в українській літературі. Він – гордість України. Без нього ми не мали б Тараса Шевченка, а без Шевченка чи ми б існували на світі як нація! Пам'ятаймо про це!