Випускний вечір - крок у доросле життя

Перегортаючи календар, день за днем, школярі з хвилюванням чекають цього дня. Закінчення навчання у школі, випускний вечір - свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Завтра перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.
23 червня 2019 року одинадцятикласники відсвяткували випускний вечір.
Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!
/Files/photogallery/9310/2019_випускний.jpg /Files/photogallery/9310/2019_випускний1.jpg
/Files/photogallery/9310/2019_випускний2.jpg /Files/photogallery/9310/2019_випускний4.jpg