Екскурсія до пожежної частини

31 травня 2019 вихованці дитячого табору відпочинку на базі ХЗОШ № 71 відвідали 8-му Державну пожежно-рятувальну частину м. Харкова. Діти мали можливість поспілкуватись із черговим караулом та диспетчером пожежної частини, який розвовів школярам про те, як важливо не телефонувати до Служби порятунку заради розваги, та які можуть бути потім наслідки. З дітьми було проведено профілактичну бесіду на тему правил поведінки на воді й під час відпочинку в лісових масивах.
Крім того, під час екскурсії вихованці табору побачили на власні очі робочі будні рятувальників, їхній навчальний клас, їдальню та спальні місця. Особливе захоплення викликала у дітей можливість приміряти бойовий одяг та каску, які захищають рятувальника під час ліквідації пожеж та в різних надзвичайних ситуаціях.
На завершення діти подякувалирятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки, а дехто, навіть, виявив бажання стати рятувальником.
/Files/images/tabr/2019_пожежна частина1.jpg /Files/images/tabr/2019_пожежна частина2.jpg