Свято "Останнього дзвоника"

Останній дзвоник у школі - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сядуть за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.
24 травня 2019 року у школі по-сімейному тепло і, водночас, урочисто пройшло свято Останнього дзвоникаі.
Із щирими словами побажань звернулися до присутніх гості свята. Директор школи Воробйова О.І. вручила нагороди учням за кращі досягнення у науці та творчі здобутки 2018/2019 навчального року.
Дорогі випускники! Сподіваюся, що знання та вміння, отримані у стінах рідної школи, стануть для вас надійною опорою. А ми завжди будемо раді бачити вас, радіти вашим успіхам. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра.
/Files/images/dlya_novin/2019_останній дзвоник1.jpg /Files/images/dlya_novin/2019_Останній дзвоник.jpg
/Files/images/dlya_novin/2019_останній дзвоник2.jpg /Files/images/dlya_novin/2019_останній дзвоник3.jpg