Відзначення Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 2019 року для учнів 1-11 класів була проведена Єдина виховна година "Чорнобиль немає минулого часу" з нагоди відзначення Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

/Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2019_Чорнобиль 5.jpg /Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2019_Чорнобиль4.jpg
/Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2019_Чорнобиль5.jpg /Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2019_Чорнобиль9.jpg

Напередодні цієї події під час шкільних весняних канікул учні 8-А класу відвідали виставку «Чорнобиль: Люди – Місця – Солідарність – Майбутнє», яка діяла на базі Чорнобильської майстерні.
/Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2019_виставка Чорнобиль.jpg /Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2019_вставка Чорнобиль3.jpg