Онлайн-вікторина «Чи знаєш ти Харків?»

Учні 5-х класів здійснили віртуальну мандрівку центром Харкова та взяли участь у онлайн-вікторині «Чи знаєш ти Харків?», яку підготувала для них шкільна бібліотека.
Діти подивились презентацію про історію нашого міста, його пам’ятки та визначні місця, після чого дуже добре відповіли на всі запитання онлайн-вікторини. Дуже тішить, що майже всі учасники отримали найвищий бал – 100% правильних відповідей!
На завершення п’ятикласники отримали чудовий подарунок від Харківського міського голови - книгу "Мандрівка центром Харкова", унікальне видання, яке містить творчі роботи харківських школярів. До речі, співавторами книги стали й учні нашої школи Ассія Онопрієнко та Кароліна Сіверь.
Онлайн-вікторина «Чи знаєш ти Харків?»

/Files/photogallery/9308/Харків_онлайн-вікторина (4).jpg /Files/photogallery/9308/Харків_онлайн-вікторина (3).jpg

/Files/photogallery/9308/Харків_онлайн-вікторина (1).jpg /Files/photogallery/9308/Харків_онлайн-вікторина.jpg