Вітаємо учнів 3-х класів з ІІІ місцем у конкурсі екобригад!

16.04.2019 року на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбувся районний захід, присвячений Всесвітньому дню Землі. На святі були присутні: Веліканова О.Г., заступник голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, Збицька О.Л., начальник Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, Колосовський Д.Г., голова організації «Союз-Чорнобиль Україна».
Захід проходив в рамках екологічного двомісячника «Зелена весна». Крім того, в рамках двомісячника серед вихованців навчальних закладів району були проведені: огляд - конкурс екологічних бригад серед учнів молодших класів шкіл району, районний етап обласної виставки - акції «SOS-вернісаж», районний конкурс учнівських творчих робіт «Чорнобиль: події, долі, пам'ять », присвячений Чорнобильській трагедії, конкурс творчих робіт «Україна в Барвах весни» серед вихованців закладів дошкільної освіти.
Під час свята відбулося нагородження вищезазначених конкурсів та виступ кращих агітбригад ЗЗСО району – учасників районного конкурсу екобригад «Прокинувся вранці – прибери планету сам», у якому наші учні посіли ІІІ місце.