Тренінг "Булінг - хвороба колективу"

10 квітня 2019 року спеціалісти школи розвитку соціальних навичок у підлітків Олена Шовгеня та Вікторія Наумова провели для учнів 7-А класу тренінг "Булінг - хвороба колективу". Захід проходив у Центральній дитячій бібліотеці Індустріального району.
Учасники тренінгу показали надзвичайну активність під час виконання завдання у групах. Розбиралися ситуації: «Як вирішити конфлікт у школі?», «Що робити, якщо у тебе намагаються відібрати гроші?», « Що робити, коли тобі оголосили бойкот?» та інші.
Тренінг виявився цікавим та корисним. Наші учні вже знайомі з поняттями "насилля", "булінг", "кібербулінг", видами булінгу. Приємно вразило те, що діти розуміють, як поводитися у випадку, коли вони є жертвою цькування чи насилля, або стали свідком цих явищ.
У ігровій формі підлітки отримали рекомендації, як протидіяти булінгу та реагувати на цькування, за якими телефонами гарячої лінії звертатися в разі потреби.
Щиро сподіваємося, що знання та інформація, набуті під час тренінгу, допоможуть нашим учням у разі виникнення критичних ситуацій, пов’язаних з булінгом.