МОН розробило план протидії цькуванню в школі

Міністерство освіти і науки України винесло на громадське обговорення план протидії булінгу в школі. З проектом документу можна ознайомитись на сайті МОН.
До громадського обговорення пропонується проект ПЛАНУ заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти, РЕКОМЕНДАЦІЙ щодо розроблення плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти, ПОРЯДКУ реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти та застосування заходів виховного впливу, розроблених Міністерством освіти і науки України на виконання абзацу 9 частини 1 статті 64 Закону України «Про освіту».
Пропозиції та зауваження надсилати на електронну адресу savytska@mon.gov.ua до 15 квітня 2019 року.