• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Еріх Кестнер - письменник з відкритим серцем: Літературна екскурсія до Німецького читального залу ХДНБК

2019-03-22

/Files/photogallery/9308/Кестнер (4).JPG
21.03.2019 на відзначення 120-ї річниці від дня народження німецького письменника Еріха Кестнера учні 6-А та 6-Б класів відвідали Німецький читальний зал Харківської державної наукової бібліотеки ім.В.Г.Короленка.
Під час літературної екскурсії "Еріх Кестнер - письменник з відкритим серцем" діти познайомилися з життям та творчістю Кестнера, дивилися фрагменти з фільмів, знятих за його творами, читали уривки з книг Еріха Кестнера українською та німецькою мовами.

/Files/photogallery/9308/Кестнер (2).JPG /Files/photogallery/9308/Кестнер (3).JPG

/Files/photogallery/9308/Кестнер (5).jpg /Files/photogallery/9308/Кестнер КВ.jpg