Я вибирала долю собі сама...

Життя іде івсе без коректур,
і як напишеш, так уже і буде.
Але не бійся прикрого рядка.
Прозрінь не бійся, бо вони як ліки.
Не бійся смутків, хоч вони як ріки.
Людині бійся душу ошукать,
Бо в цьому схибиш— то уже навіки.
19 березня 2019 року до дня народження геніальної української письменниці сучасності Ліни Костенко у бібліотеці закладу відбувся відкритий виховний захід, присвячений її творчості.
Епіграфом до уроку прозвучав вірш Ліни Костенко «Доля» у виконанні учениця 9-А класу Баранової Лілії.
Учні-біографи підготували повідомлення про основні віхи життя і творчості Ліни Костенко – яскравої представниці руху шістдесятництва. У своїх виступах учні наголосили на тому, що Ліна Костенко – це пристрасний трибун слова, який завжди стоїть на боці правди і справедливості, і навіть 16-річна заборона друкуватись не зламала мужню жінку, навпаки, ще більше загартувала її козацький характер. Вона стала легендою сучасної української літератури.
Далі відбувалося зачитування творів Л. Костенко. Діти із задоволенням обмінювалися враженнями від творів письменниці. Обговорювали, що є спільного у її творах і чим вони різняться.