Вибір підручників для 6 та 11 класів

2019-03-12

/Files/images/online_education1.jpg
12 березня розпочинається вибір підручників для учнів 6 та 11 класів на 2019/2020 навчальній рік.
З 12 по 22 березня 2019 року педагогічні працівники мають змогу ознайомитися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників та вибрати ті, за якими будуть працювати у наступному році. Це здійснюється для того, щоб на 2019/2020 навчальний рік до кожного ЗЗСО, ЗПТО та ЗВО надійшли друковані примірники саме тих підручників для 6 та 11 класів, які будуть обрані цим закладом освіти.
Безпосередній вибір проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника здійснюють вчителі ЗЗСО, цей вибір схвалюється на засіданні педагогічної ради.
Нагадуємо, що в цьому році під час вибору треба після основного підручника також вказати ще 5 альтернативних підручників з цього предмету. Альтернативні підручники, з урахуванням пріоритету, надійдуть до закладу освіти у випадку, якщо основний чи інший альтернативний підручник не увійде до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.
Запрошуємо педагогічних працівників, які будуть працювати у 6 та 11 класах, здійснити вільний та відповідальний вибір підручників.
Перелік підручників доступний на сайті ІМЗО
Перегляд фрагментів підручників для вибору (оновлено)
Кiлькiсть переглядiв: 85