"Омар Хайям - математик, філософ, поет" Творчий проект 9-А класу

Постать Омара Хайяма цікавить людство вже не одне століття. Він був видатним астрономом, математиком, філософом, поетом. Досягнення Омара Хайяма у науці і досі актуальні, а його рубаї цитують усі покоління, від учнів середньої школи до бабусь, незважаючи на рівень освіти.
Учні 9 класу створили проект, в ході якого творчі групи збирали матеріали з літератури, історії, математики та філософії, переглядали кіно- та відеоматеріали. Кожна з груп підготувала презентацію, яка представляла Омара Хайяма з різних боків, але в результаті вималювався цілісний образ обдарованої та високодуховної людини, яку хочеться наслідувати.
Кожний учасник проекту отримав сертифікат, крім того, за кращу стіннівку, кращу презентацію, краще декламування рубаї дев'ятикласників було нагороджено грамотами та призами.