Науково-популярна лекція

Учні 1-6 класів відвідали науково-популярну лекцію "Метелики та інші членистоногі світу". Її провів представник Харківського ентомологічного товариства І.Г.Северов.

Діти із великим зацікавленням слухали про особливості різних комах, павукоподібних та ракоподібних, які водяться в різних куточках нашої планети, розпитували про звички тих представників членистоногих, які зустрічаються в Харківській області.
На закінчення лекції учні познайомилися з виставкою, де мали змогу детально роздивитися всіх предствників тваринного світу, про яких йшла мова.

/Files/images/dlya_novin/Членистоногі6.jpg /Files/images/dlya_novin/Членистоногі7.jpg

/Files/images/dlya_novin/Членистоногі3.jpg /Files/images/dlya_novin/Членистоногі4.jpg