Козацькі забави "Гей, долиною, гей, широкою козаки йдуть"

Напередодні Дня українського козацтва учні 5-х класів ХЗОШ №71 та 104 відвідали бібліотеку-філію для дітей №28. Юні козачата розділилися на курені та змагалися у силі, спритності, винахідливості та кмітливості.
Виявилося, що діти непогано знають історію козацтва, козацькі традиції, побут, звичаї. Під час заходу учні дізналися і дещо нового.
Захід був спрямований на виховання шанобливого ставлення до нашої історії, до запорожців, наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості, бажання завжди прийти на допомогу.
А у змаганні між школами 71 та 104 за підрахунками журі обидва курені набрали однакову кількість балів. Тож перемогла дружба!

/Files/photogallery/9294/Козацькі забави2.jpg /Files/photogallery/9294/Козацькі забави4.jpg

/Files/photogallery/9294/Козацькі забави5.jpg /Files/photogallery/9294/Козацькі забави8.jpg

/Files/photogallery/9294/Козацькі забави6.jpg /Files/photogallery/9294/Козацькі забави7.jpg