Запрошуємо відівдати вебінар!

Шановні колеги! Запрошуємо вас 21-22 серпня відвідати вебінар в рамках Інтернет-марафону, присвяченого Новій Українській школі, який проводить Видавнича група "Основа".
До нового навчального року залишилося зовсім мало часу. А цього року він буде не просто новим, а ще й зі зміненою Програмою — упровадженням Концепції Нової української школи!
Видавнича група «Основа» зібрала для вас лише найкорисніші питання для вебінарів, що ви можете відвідати абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Топові теми 12-го Інтернет-марафону:
  • Гра по-новому, навчання інакше в освітньому просторі Нової української школи. Вебінар від тренера The LEGO Foundation!
  • Взаємодія між учителем, учнями, батьками, колегами під час роботи над виховними проектами.
  • Соціальна інтеграція дітей з особливими освітніми потребами. Перші кроки до інклюзії. Вебінар від учителя корекційного супроводу дітей з особливими освітніми потребами!
  • Формування наскрізних змістовних ліній в учнів 5–11-х класів в урочний час.
Зареєструватися на вебінар можна тут