Відзначення Дня Конституції України

День Конституції України— це державне свято, яке святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.
З метою гідного відзначення 22-ої річниці Конституції України у 2018 році у закладі освіти упродовж травня - червня проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для школярів з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.
Учні початкової школи взяли активну участь у розважально-ігровій програмі «Діти – квіти України». Усні журнали та години спілкування проведено в 5-х, 8-х класах з теми «Овіяні славою Герб наш і Прапор». Цікаво й пізнавально пройшла вікторина «Патріот своєї Батьківщини» в 6-7 класах, а 9 клас провів екскурсію-презентацію «Сторінками Конституції України», учні 11 класу переглянули відеофільм «З історії Конституції України».
Безумовно, такі заходи формують у школярів стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї.