Випускний вечір - 2018

Закінчення школи — чудове, особливе свято, адже ця подія буває тільки раз у житті кожної людини. Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні,коли він лише почав ходити в школу. Напевно, кожен пам'ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу оцінку в щоденнику. Як же це все прекрасно!
І ось нарешті прийшов той бажаний день про яке мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний.
У суботу, 23 червня, в Харківській загальноосвітній школі № 71 відбувся випускний вечір. Випускників привітали зі святом директор закладу освіти Воробйова О.І. й начальний облікового відділу Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Донер В.А.
Випускний вечір проходив у чудово прикрашеній актовій залі закладу. На шкільне свято зібрались рідні й друзі випускників.
До свого випускного нинішні одинадцятикласники разом з класним керівником підійшли творчо і креативно. Саме вони були головними дійовими особами чудового спектаклю, що з'явився на публіку того вечора. Вони декламували, співали, розповідали про власне шкільне життя! А вінчала чарівне дійство захоплююча фінальна пісня, виконанням якого випускники здивували публіку!
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/2018_випускний1.JPG /Files/images/Шк_жизнь/svyata/2018_випускний2.JPG