Свято Останнього Дзвоника

Сьогодні учні ХЗОШ № 71 прийшли до школи із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул. Свято Останнього дзвоника розпочалося у дружній, теплій атмосфері.
Шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів та батьків. Всі вони прийшли, аби привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя.
Свято розпочалося із виконання Гімну України. А згодом слово надали директору школи Ользі Іванівні Воробйовій, яка звернулася до випускників 2018 року з напутнім словом та привітала їх із закінченням школи, а інших школярів - з початком літніх канікул. Ольга Іванівна також передала 11-класникам привітання міського голови Г.А.Кернеса.
Молодші школярі потішили присутніх піснями й віршами, а випускники - прощальним вальсом.
На пам'ять про шкільні роки 11-класники випустили в небо повітряні кульки, супроводжуючи їх прощальними словами та піснею.