Участь у студентсько-учнівській науковій конференції

27 березня 2018 року наша школа взяла участь у студентсько-учнівській науковій конференції "Навчальний заклад: історія і сучасність".
Конференція проходила на історичному факультеті Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.
Учасниками конференції від нашого закладу освіти стали учитель української мови та літератури Лариса Валеріївна Семенченко та завідувач бібліотеки Тетяна Любомирівна Кударенко. Вони представили фільм, створений учнями нашої школи про родину ветеранів другої світової війни Володимира Федоровича та Аврори Миколаївни Вауленко.
Лариса Валеріївна Семенченко виступила на пленарному засіданні конференції з доповіддю "Фронтовими шляхами однієї сім'ї (на прикладі родини Вауленко).

/Files/photogallery/8228/Семенченко_ХНПУ_конф.JPG /Files/photogallery/8228/Кударенко_ХНПУ.JPG