Відзначення Дня рідної мови

21 лютого 2018 року в закладі освіти відзначався День рідної мови.
Для учнів 1-11 класів були проведені класні години «Рідне слово, материнська мово». Серед учнів 5-8 класів був проведений конкурс на кращого декламатора «Мово калинова - диво барвінкове». Для учнів 9-11 класів був проведений конкурс творів-мініатюр «Мова - ім’я народу, візитівка нації». Учні 5-Б класу презентували проект "Склади акровірш".
В шкільній бібліотеці була оформлена виставка літератури "Мова - життя духовного основа".
/Files/images/Шк_жизнь/nats-patrotichne_vihovannya/2018_День рідної мови (1).jpg /Files/images/Шк_жизнь/nats-patrotichne_vihovannya/2018_День рідної мови (2).jpg
Проект "Склади акровірш" Проект "Склади акровірш"
/Files/images/Шк_жизнь/nats-patrotichne_vihovannya/2018_День рідної мови (4).jpg /Files/images/Шк_жизнь/nats-patrotichne_vihovannya/71шк_виставка Мова - життя духовного основа.JPG
Класна година "Рідне слово, материнська мово"Виставка в бібліотеці "Мова - життя духовного основа"