Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.
З нагоди цієї дати для учнів школи була проведена Єдина виховна година «На варті наших душ – Небесна Сотня», приурочена вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.