Відвідування "Ярмарку вишів"

2018-02-07

/Files/images/proforntatsya/2018_виставка вищів3.jpg
З метою підвищення поінформованості майбутніх абітурієнтів щодо особливостей вступу до вищих навчальних закладів 7 лютого 2018 року учні 10-А класу відвідали щорічну "Ярмарку вишів" на базі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, де були презентовані провідні ВНЗ міста Харкова. В межах заходу учні мали можливість пройти електронне профдіагностичне експрес-тестування щодо вибору майбутньої професії.

/Files/images/proforntatsya/2018_виставка вищів.jpg /Files/images/proforntatsya/2018_виставка вищів1.jpg
/Files/images/proforntatsya/2018_виставка вищів2.jpg /Files/images/proforntatsya/2018_виставка вищів4.jpg