Відзначення Дня Соборності України

Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку, й життя
Я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно,
Незалежна моя Батьківщино!
22 січня 2018 року з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів в школі було проведено ряд заходів до Дня Соборності України, а саме: загальношкільну лінійку «СоборнаУкраїна: від ідеї до життя», тематичні виховні години «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг», відеолекторій, виставка літератури в шкільній бібліотеці «Україна - Єдина країна».
День Соборності, свято об'єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це свято нагадує нам, що немає окремої Східної і Західної України, а є єдина держава і ми - єдиний народ!
Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою. День соборності у нашій школі – яскраве свідчення розвитку креативності школярів у контексті національно–патріотичного виховання. А сучасна молодь – це наше майбутнє. Хай же майбутнє буде щасливим!
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/2018_День Соборності.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/2018_День Соборності4.jpg
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/2018_День Соборності7.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/2018_День Соборності8.jpg
/Files/photogallery/8382/22 січня-Соборність.JPG /Files/images/Шк_жизнь/svyata/2018_День Соборності9.jpg