Святкування Дня Святого Миколая

2017-12-19

/Files/images/Шк_жизнь/svyata/2017_День Святого Миколая_1.jpg
З початком зими починаються веселі зимові свята та розваги. Перше свято, якого діти чекають з нетерпінням це свято Святого Миколая.
19 грудня 2017 року в нашій школі відбулось свято, присвячене – Дню Св. Миколая, під час якого діти переглянули театралізовану виставу "З Миколаєм вас, малята", підготовлену силами учнівського самоврдування.
Цей день завжди є чудодійним святом для всіх дітей. Святий Миколай приготував всім слухняним та чемним діткам привітання, бо діти для нього найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги та лагідного ставлення.
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/2017_День Святого Миколая_3.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/2017_День Святого Миколая_4.jpg