Батьківські збори

13 вересня 2017 року у школі відбулися збори батьків учнів. На зборах обговорювалися важливі питання співпраці школи і родини у навчанні і вихованні учнів.
На загальношкільних зборах перед присутніми виступила директор школи О.І.Воробйова.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Т.І.Зражевська розповіла про особливості навчального процесу у новому навчальному році, заступник директора з навчально-виховної роботи А.Ю.Набокова зупинилася на питаннях здорового способу життя і запобігання травматизму, розповіла про заходи, які плануються у школі у найближчий час. Завідувач бібліотеки Т.Л.Кударенко розповіла про стан забезпеченості учнів школи підручниками.
Цього ж дня в кабінетах відбулися класні батьківські збори.

/Files/photogallery/8249/Батьк-зб-АЮ-DSCN4121.JPG /Files/photogallery/8249/Батьк-зб-DSCN4151.JPG

/Files/photogallery/8249/Батьк-зб-ТИ-DSCN4135.JPG /Files/photogallery/8249/Батьк-зб-ТЛ-DSCN4143.JPG