Свято Першого дзвоника

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2017 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2018 року.
Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
Не дивлячись на погоду, День знань цього року пройшов організовано та злагоджено, радуючи школярів, батьків і, звичайно, вчителів яскравими осінніми квітами та святковими урочистостями з нагоди початку нового навчального року. Урочисті заходи відвідали помічник депутата Харківської міської ради Дудуки С.В. та Провозьон В.Г., методист методичного кабінету Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, які у своїх виступах вітали дітей та вчителів з радісним та світлим святом початку нового навчального сезону.
Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC_6953.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC_6956.jpg
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC_6959.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC_6961.jpg
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC_6966.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC_6989.jpg