Електронні версії підручників

Цього року Міністерство освіти і науки вперше разом із плановим друком підручників закупило у видавництв електронні версії книг.
Таким чином, у вільному доступі для усіх бажаючих є повний комплект підручників для 9 класу з усіх предметів, найменувань та авторства, що закуповувалися 2017 року.
Електронні версії підручників для учнів 9 класів ЗНЗ розділені відповідно до навчальних предметів для зручності користування
Окремо можна ознайомитись з електронними версіями підручників для 9 класів з російською мовою навчання
Запрошуємо також на нашу сторінку "Підручники", де розміщено посилання на електронні версії навчальних книг для учнів 1-7 класів. Тут також буде розміщено інформацію про надходження до школи нових підручників та навчальних посібників за рахунок державного бюджету.