Випускний вечір

24 червня 2017 року в школі відбулись урочисті загоди з нагоди закінчення школи та вручення документів про освіту одинадцятикласникам.
Цей визначний день назавжди залишить свій слід у пам’яті випускників. Мудрі настанови батьків і вчителів стануть їм у нагоді в майбутньому, бо учні вкотре з вдячністю замислились над порадами старших і відгукнулися на щирі слова подяки директора школи, класного керівника та гостей свята.
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/71_вітання директора школи.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/71_вітання помічника депутата ХМР Дудуки С.В..jpg
І ось урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту закінчено і серйозну атмосферу змінює вітальна програма, сповнена улюбленими піснями, віршами любові і вдячності, хореографічними постановками та інсценуванням – справжнє театралізоване видовище!
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/71_гості свята.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/71_пісня про атестат.jpg