Свято "Зірковий олімп"

Завжди у нас, в республіці дітей
Горить вогонь, що дав нам Прометей,
Він шлях до знань освітлює всім нам,
І той вогонь ніколи в насне згасне.
Девізом стала нам традиція:
Знання, обізнаність і ерудиція,
Культура та любов до Батьківщини –
До рідної своєї України.
Сьогодні в атовій залі навчального закладу дуже урочисто пройшло свято вшанування переможців районних олімпіад та конкурсів "Зірковий олімп". Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та районного етапу Міжнародного мовного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка отримали грамоти Управління освіти адміністрації Індустріального району та солодкі подарунки від школи.

/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC4630.JPG /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC4638.JPG

Учителя, які підготували переможців і призерів районних олімпіад та конкурсів були відмічені грамотами директора школи та грошовою премією.

/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC4719.JPG /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC4668.JPG

Також солодкими подарунками та грамотами директора навчального закладу відмічені учні, які відстоювали честь школи на творчих конкурсах та були організаторами різноманітних загальношкільних свят.
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC4759.JPG /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSC4659.JPG