Найкращий читач району в 2017 році - Лілія Баранова

Нещодавно наші школярі брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач року-2017. Учасниками цього щорічного конкурсу за правилами можуть бути учні 6-7 класів.
ІІ етап змагань проходив у Центральній районній бібліотеці, де учасники, серед яких найкращі читачі нашої школи - Яна Гамілова, Оксана Меркулова, Лілія Баранова, Дар'я Загаєвська - розповідали про свою улюблену книгу. Вони стали призерами ІІ етапу і отримали у подарунок від Центральної районної бібліотеки цікаві книжки. Переможницею ІІ (районного) етапу стала Лілія Баранова, учениця 7-А класу нашої школи.
14 квітня на базі ХОБД (Харківської обласної бібліотеки для дітей) відбувся ІІІ етап, у якому діти з усієї Харківської області змагалися за звання найкращого читача року та право поїхати до Львова на фестиваль «Книгоманія». Наша Лілія Баранова гідно представила Індустріальний район. Цікаву та емоційну розповідь про свою улюблену книгу Д.Боуена "Вуличний кіт на ім’я Боб" вона доповнила чудовим малюнком та електронною презентацією.
В очікуванні висновків обласного журі, зазначимо, що наша Лілія Баранова є найкращим читачем Індустріального району Харкова серед учнів 7 класів і одним з найкращих читачів Харківської області. Вітаємо, Ліліє!