Шевченківські дні у школі

З метою популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця, 9-10 березня у школі проходять культурно-просвітницькі заходи.
В усіх класах пройшли виховні години, які були присвячені творчій спадщині Т.Г. Шевченка «Ми нащадки твої, Тарасе!».
У шкільній бібліотеці до дня народження Т.Г.Шевченка оформлено тематичну виставку "Світе тихий, краю милий, моя Україно".
Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину». Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

/Files/photogallery/8382/Шевченко_16.jpg