Збори батьків майбутніх першокласників

«Бути готовим до школи - не означає вміти читати, писати і рахувати.
Бути готовим до школи - означає бути готовим всьому цьому навчитися».
Венгер Л.А.
23 січня в школі були проведені організаційно-адаптивні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. У ході зборів були розглянуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливості організації навчально-виховної діяльності учнів першого класу.
Перед батьками виступила директор школи Воробйова Ольга Іванівна, яка презентувала історію навчального закладу, здобутки педколективу та досягнення вихованців, розповіла про нормативні вимоги до учнів. Також ознайомила батьків з особливостями навчання в школі, з режимом роботи, надала інформацію про зарахування дітей до перших класів, представила батькам адміністрацію, вчителів, які навчатимуть першокласників та відповіла на запитання батьків.
Вчитель початкової школи Корнієнко Тетяна Олександрівна розповіла про умови навчання учнів початкової школи та першокласників. Щоб навчання в сім’ї мало цілеспрямований характер і найкраще забезпечувало розвиток дитини, батьки повинні мати певні педагогічні знання, розуміти не тільки важливість, значення освітньої роботи з дитиною, а й методику цієї роботи. Також вони мають бути ознайомлені з обсягом знань і умінь, яким повинна володіти дитина, йдучи до школи.
Завершив батьківські збори виступ шкільного практичного психолога Дарічєвої Ірини Сергіївни, яка розповіла про особливості розвитку дітей 6-річного віку, про способи визначення готовності дитини до навчання у школі.