Новорічна казка "Баба Яга проти!"

Мабуть, кожен з нас вірить у дива і кожний раз, з наближенням Нового Року, ми віримо в казку та в те, що наступного року всі наші мрії нарешті стануть реальністю!
21 грудня 2016 року учні 1-3 класів здійснили подорож у новорічну казку "Баба Яга проти!". Діти зустрілись із героями улюблених казок і допомогли Снігуроньки звільнити від чар годинник і повернути всі новорічні дива та сюрпризи.
На святі були присутні гості: помічник депутата Харківської міської ради Дудуки Сергія Васильовича та завідувач методичного центру Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Куртова Олена Яківна.
Кожен маленький відвідувач свята отримав солодкий подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Свято завершилося теплими новорічними привітаннями та запрошенням на нові зустрічі.

/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSCN9759.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSCN9762.jpg
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSCN9749.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSCN9757.jpg
/Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSCN9745.jpg /Files/images/Шк_жизнь/svyata/DSCN9765.jpg