Шкільний конкурс "Замість ялинки - зимовий букет"

/Files/images/tijdn/zimoviy_buket_-_2015/IMG_7548.JPG

Ми рідко замислюємося над тим, що наше бажання прикрасити до Нового року живим деревцем свою оселю завдає природі чималої шкоди. І як гірко бачити, що вже на початку січня стрункі зелені ялинки викинуто на вулицю як непотрібний мотлох. Щороку дедалі більше українців відновлює традицію ставити на Різдво у своїх оселях дідуха. Це невеличкий букет з колосків, різних сухих трав та квітів, безсмертників, який символізує добрий врожай, мир та злагоду в родині, достаток у домі.
Стало вже доброю традицією напередодні Новорічних свят проводити у школі подібні втставки-конкурси. Головна мета цього заходу — показати людям альтернативу, довести, що новорічними атрибутами можуть бути не лише зрубані дерева, але й безліч майстерно скомпонованих штучних та природніх матеріалів.
Це вироби з паперу, тканини, дерева, гілочок сосни та ялинки, пір’я. Кожна робота — унікальна, зроблена з неабияким задоволенням і вмінням. Вона прикрасить оселю і створить святковий настрій не гірше, ніж жива лісова красуня.

Номінація «Новорічна іграшка»

І місце – 1-А, 2-А І місце – 11-А