Літературна година "Бо я - українець!" Зустріч з харківським поетом В'ячеславом Романовським

Розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
В рамках місячника було проведено літературну годину "Бо я - українець!", під час якої учні 10 класу зустрілися з харківським поетом В'ячеславом Романовським, який виявляє активну громадянську і патріотичну позицію.
В'ячеслав Романовський - автор 18 поетичних книжок, лауреат муніципальної премії ім.О.Олеся (2002), член Національної спілки письменників України.
В'ячеслав Євгенович розповідав учням про свій творчий шлях, про українську літературу та її видатних поетів, читав свої вірші.
Інтернет-посилання на поетичні твори В'ячеслава Романовського ви знайдете на нашій сторінці Література рідного краю.
На згадку про зустріч В'ячеслав Євгенович подарував нашій шкільній бібліотеці свою книгу лірики "А я повім тобі..." з авторським автографом.
Зустріч відбулася у приміщенні бібліотеки-філії №28 для дітей.