Конкурс закладок

Завершився шкільний конкурс на кращу закладку, зроблену власноруч.
В цьому році ми вирішили провести його цілком анонімно. Тобто під час голосування і наживо у бібліотеці, і на сторінці нашої бібліотеки, поряд з закладкою не вказувалися прізвище та вік автора. До речі, свої творчі роботи на конкурс представили не тільки учні, а й дорослі. Тепер всі секрети можуть бути розкриті.
Всі закладки були гарними, творчими, креативними. Просто очі розбігалися! Кожна зроблена з любов'ю, кожна привертає увагу.
Бібліотека вдячна всім, створив такі чудові закладки. А також всім, хто взяв участь у голосуванні і вболівав за хід конкурсу.
А книги будуть вдячні вам, якщо ви завжди будете користуватися закладками під час читання. Адже гарна закладка і тішить око читача, і зберігає книзі здоров'я, продовжує її вік.
А тепер результати.
За кількістю голосів у конкурсі перемогли:
І місце - Валерія Сисоєва, 4-А клас.
ІІ місце - Артем Сидоренко, 3-А клас
ІІІ місце розділили:
Ліза Мастепанова, 3-А клас
Кіріл Набоков, 4-А клас,
Айсу Магеррамова, 4-А клас,
Поліна Дейніс, 3-А клас
Журі також відмітило такі творчі роботи:
Діма Бичков, 6-А клас, Влад Буняєв, 4-А клас
Приз глядацьких симпатій отримують творчі роботи дорослих учасників конкурсу. До речі, вони набрали найбільше голосів.
/Files/photogallery/8858/АЮ.jpg /Files/photogallery/8858/DSCN4047.jpg
Квіллінг Анни Юріївни (48 голосів) Вишивка Алли Валентинівни (35 голосів)
/Files/photogallery/8858/Dc64.jpg /Files/photogallery/8858/Dc60.jpg
Нагородження учасників Переможці конкурсу - Валерія Сисоєва та Артем Сидоренко

Дякуємо всім учасникам і бажаємо творчих успіхів!