• Ви знаходитесь тут:

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

/Files/images/Екстернат.jpg .

Шановні учні та батьки!

На нашому сайті розміщено домашні завдання, навчальні матеріали та виховні заходи на час запровадження карантину.

Матеріали дистанційного навчання

розміщено на Google диску за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1vA4egn6eo2rz0eNIZ7RChXkr2yIcNzAH

та на створеному для вашої зручності

Google-сайті "Дистанційне навчання ХЗОШ №71 "

/Files/images/сайт ДН.jpg

У 1А класі зв’язок з учнями підтримується через групу у Вайбері. Вивчення математики з першокласниками ведеться із застосуванням платформи МійКлас
У 2А та 2Б класах теоретичний матеріал та практичні завдання розміщуються на сторінці класу на платформі Google Classroom. Тестова перевірка відбувається за допомогою Google форм а також за домогою тестового конструктора на сайті Всеосвіти. Уроки - відеоконференції відбуваються на платформі Zoom. Зворотній зв’язок через Google Classroom, електронну пошту та групу у Вайбері.
У 3-11 класах спілкування з учнями відбувається за допомогою месенджера Вайбер та електронної пошти.
У матеріалах для всіх класів є посилання на YouTube, інші сайти. Учні надсилають завдання на електронну пошту вчителя або на Вайбер.
2-А та 4-А клас навчаються за допомогою платформи Google Classroom;
5-А, 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б, 8-А, 10-А класи зареєстровано на платформі освітнього проєкту МійКлас.
Для вивчення іноземної мови (англійської та німецької) у 3-6 класах проводяться онлайн уроки в Інстаграм (створена окрема сторінка), опрацювання матеріалу здійснюється за допомогою гугл дошки padlet. Спілкування з учнями відбувається за допомогою месенджера Вайбер, домашнє завдання відправляється вчителю на електронну пошту.
Для вивчення хімії організовано тестування на платформі освітнього проєкту На Урок.
Індивідуальне навчання з учнем 4-Б класу Романовим Олександром проводиться через Скайп.

У разі виникнення питань просимо звертатися до класного керівника або до вчителя навчального предмета у групі Вайбер

Графік дистанційних перевірочних робіт

Електронні версії підручників

Перелік україномовних навчальних онлайн ресурсів

Платформи, які допоможуть у онлайн-навчанні

/Files/images/rozd_cutted.gif

Окремий інформаційний ресурс МОН
''Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти''

Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі МОН України ''Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти''.

Інфоресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, тут розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

Сайт також містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. На інфоресурсі також зібрано контакти установ і служб, які стануть у нагоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію. У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

/Files/images/rozd_cutted.gif

Всеукраїнська школа онлайн

06.04.2020 о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.
Уроки транслюватимуться з таких предметів: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, алгебри, геометрії, географії, фізики, хімії та біології.

Розклад занять та телеканали, за якими закріплено класи:

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна
6 клас – ZOOM та News One
7 клас – ZIK
8 клас – Індиго та УНІАН
9 клас – Рада та UA:Культура
10 клас – UA:Перший
11 клас – М1
Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.
На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

./Files/images/rozd_cutted.gif

Онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Міністерство освіти і науки 17 березня о 18:30 запускає онлайн-курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, які транслюватимуть під час карантину.
Лекції з української мови та літератури, біології, математики та історії України транслюватимуть на телеканалі «РАДА» та YouTube-каналі Міносвіти.
17.03.2020 трансляція з 18:30 до 21:00.
Надалі за графіком:
середа: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;
четвер: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;
п’ятниця: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;
субота та неділя: 10:00-20:00 (з перервами)
Курси з підготовки до ЗНО Підготовка до ЗНО. Урок №2

Підготовка до ЗНО. Урок №3 Підготовка до ЗНО. Урок №4

Детальніше читайте на УНІАН:https://www.unian.ua/society/10919192-minosviti-zapuskaye-onlayn-kursi-z-pidgotovki-do-zno.html