ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК - 2018

«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

У 2018 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходивз 1 по 31 жовтня під гаслом "Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». Він був присвячений В.О.Сухомлинському, видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям, з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек був спрямований на реалізацію основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.
Методичні рекомендації щодо проведення місячника
План проведення місячника у ХЗОШ №71

./Files/photogallery/8382/Сухомлинський-КВ.jpg

Тематична виставка
«Людина починається з добра»
(до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського)

02.10.2018
На виставці представлені книги видатного українського педагога, написані ним для вчителів, учнів та їх батьків, а також для читання у родинному колі.

/Files/photogallery/9294/Флешмоб Читання.jpg
Флешмоб
«Читання – віконце у світ»

03.10.2018
12 учнів 9-А класу взяли участь у флешмобі "Читання - віконце у світ". Він був присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського.
Школярі прочитали вислови видатного педагога, які стосувалися важливості читання для розумового і духовного розвитку людини.
З висловів про читання діти утворили "Квітку сонця", так називається одне з оповідань В.Сухомлинського.

Бібліотечний десант "Читаємо Сухомлинського"

04.10.2018

/Files/photogallery/9294/Бібл_десант3.jpg /Files/photogallery/9294/Бібл_десант2.jpg

Агітбригада, до якої увійшли найкращі читці з 7-А та 8-А класів, провела бібліотечний десант "Читаємо Сухомлинського". Вони відвідали учнів 2, 3 та 4 класів і прочитали разом з ними кілька оповідань В.О.Сухомлинського, з нагоди сторіччя видатного педагога і письменника. А оскільки 4 жовтня вважається Днем захисту тварин, діти вибрали для читання оповідання, які виховують добре ставлення до наших менших братів.

/Files/photogallery/9294/День бібліотворчості.jpg
День бібліотворчості
«Читаємо, малюємо, граємо»

06.10.2018
У цей день наймолодші користувачі бібліотеки мали нагоду не тільки почитати цікаві книжки у читальній залі, а й намалювати улюблених героїв.
Учням 2-4 класів дуже сподобалося таке відвідування бібліотеки, тому ми вирішили обладнати куточок бібліотворчості, де завжди будуть олівці та папір для малювання.

/Files/photogallery/9294/Без кота8.jpg Веселий каламбур
до Дня захисту тварин
"Без кота и жизнь не та :-)

08.10.2018
Учні 4-А класу відвідали Центральну дитячу бібліотеку Індустріального району, де взяли участь у відзначені Міжнародного дня захисту тварин.
Серйозну розмову про те, як людина повинна ставитися до інших мешканців нашої спільної планети, продовжив веселий каламбур : рухливі та пізнавальні ігри, традиційні та мультимедійні вікторини, знайомство з книгами про тварин.
Щиро дякуємо співробітникам Центральної дитячої бібліотеки за цікаво проведений захід та гостинність!

/Files/photogallery/9294/Без кота7.jpg /Files/photogallery/9294/Без кота4.jpg

/Files/photogallery/9294/Без кота КВ1.jpg /Files/photogallery/9294/Без кота1.jpg

/Files/photogallery/9294/Козацькі забави3.jpg Козацькі забави
"Гей, долиною, гей, широкою козаки йдуть"

11.10.2018
Напередодні Дня українського козацтва учні 5-х класів ХЗОШ №71 та 104 відвідали бібліотеку-філію для дітей №28. Юні козачата розділилися на курені та змагалися у силі, спритності, винахідливості та кмітливості.
Виявилося, що діти непогано знають історію козацтва, козацькі традиції, побут, звичаї. Під час заходу учні дізналися і дещо нового.
Захід був спрямований на виховання шанобливого ставлення до нашої історії, до запорожців, наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості, бажання завжди прийти на допомогу.
А у змаганні між школами 71 та 104 за підрахунками журі обидва курені набрали однакову кількість балів. Тож перемогла дружба!

/Files/photogallery/9294/Козацькі забави4.jpg /Files/photogallery/9294/Козацькі забави5.jpg

/Files/photogallery/9294/Козацькі забави6.jpg /Files/photogallery/9294/Козацькі забави7.jpg

/Files/photogallery/8382/Від книжки до творчості.jpg
Тематична виставка
«Від книжки до творчості»

12.10.2018
Хочете навчитися малювати? Або вишивати хрестиком та бісером, виготовляти гарні прикраси власноруч? Мрієте створити власний витвір мистецтва? Чи, може, вам до вподоби працювати з деревиною або майструвати літальні апарати? Якщо хоча б на одне з запитань ви відповіли «так», тоді наступні книги саме для вас.

Закладки для книг, створені власноруч читачами бібліотеки
Проект «Закладки – книжчині друзі».

Конкурс на найкращу закладку, створену власноруч

17.10.2018
Читачі нашої бібліотеки дуже поважно ставляться до книжок. І, звичайно ж, користуються закладками. Адже акуратне поводження з книгою - запорука її гарного вигляду і довгого життя.
16 жовтня розпочався конкурс на найкращу закладку, створену власноруч. Найбільш активними у ньому виявилися учні 3-Б та 4-Б класів. Переможця конкурсу журі визначить 31 жовтня.

Віртуальна тематична виставка «Василь Сухомлинський – дітям»

22.10.2018
Виставка організована на відзначення 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського (1918 – 1970), видатного українського педагога, гуманіста, мислителя, дитячого письменника.
Василь Сухомлинський - заслужений учитель України, автор монографій, брошур, статей з педагогіки, визнаний у світі фахівець в галузі теорії й методики виховання дітей у школі й родині.
Він написав близько 1500 оповідань та казок для дітей, для читання у родинному колі. Твори педагога перекладені 59 мовами світу.
Переглянути віртуальну виставку «Василь Сухомлинський – дітям»