ЖИТТЯ БІБЛІОТЕКИ/Files/photogallery/7916/gwil11022.jpg

/Files/photogallery/9276/DSCN5718.JPG
Book-party "Піратські хроніки"

13.02.2018
13 лютого наших п'ятикласників запросили на піратську вечірку, яка відбулася у Центральній дитячій бібліотеці Індустріального району.
Діти потрапили на піратський корабель, під час подорожі на якому дізналися про цікаві пригодницькі книги про морських розбійників. Вони залюбки грали у рухливі ігри та відповідали на каверзні запитання вікторини. А ще вчилися в'язати морські вузли, констроювати нові кораблі й навіть взяли участь у пошуках справжніх скарбів.
На закінчення вечірки нас очікував смачний сюрприз - моделі піратських кораблів, виготовлені з апельсинів.
Більше фото

/Files/photogallery/9277/DSCN5585.JPG
Презентація літературного проекту "Класична німецька поезія" у Німецькому читальному залі

09.02.2018
Під час предметної декади «Світ без кордонів» учні 7-9 класів взяли участь у літературному проекті «Класична німецька поезія».
Протягом тижня учасники проекту досліджували вірші Фрідріха Шиллера, Йоганна Вольфганга Гете, Генріха Гайне мовою оригіналу та у перекладах видатних російських та українських поетів – Василя Жуковського, Федора Тютчева, Михайла Лермонтова, Миколи Зерова, Степана Руданського, Бориса Грінченка, Михайла Ореста.
Презентація проекту відбулася 9 лютого у Німецькому читальному залі, який працює у ХДНБК під патронатом Німецького культурного центру «Гете-Інститут».

/Files/photogallery/9276/DSCN5509.JPG
Подорож у новорічному часі "Зимова феєрія"

18.01.2018
Напередодні свята Хрещення - останнього з циклу зимових свят - учні 1-А класу побували у бібліотеці-філії для дітей №28, де здійснили цікаву подорож у новорічному часі "Зимова феєрія".
Діти згадали всі зимові свята та відповіли на запитання вікторини, ознайомилися з виставкою книг про зиму і навіть зазирнули у святково прибрану хатинку Баби Яги.
Першокласники із задоволенням брали участь у конкурсах та рухливих іграх, пов'язаних із зимою. Як звичайно, перемогли дружба і любов до книг.