/Files/photogallery/7916/gwil11022.jpg

ЖИТТЯ БІБЛІОТЕКИ

2018 рік

.

./Files/photogallery/8324/Букварь-2018 (3).jpg Свято "Букварику, прощай!"

15.05.2018
15 травня 2018 року в школі відбулось традиційне свято "Букварику, прощай!". Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.
Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті
Більше фото - у новинах


/Files/photogallery/9287/DSCN6473.JPG Екологічна акція "Бібліовесна в зеленому"

03.05.2018
Учні 5-А класу разом з Центральною дитячою бібліотекою Індустріального району провели екологічну акцію"Бібліовесна в зеленому"
Діти прикрасили умовне Дерево побажань зеленими листочками, на яких написали, як вони будуть берегти і поважати природу. Акція продовжилася на Індустріальному проспекті.
Всі бажаючі взяли участь у рухливій грі-пантомімі «Цветик-семицветик»: відриваючи кольорові пелюстки, треба було зобразити тварину або птаха.
На Індустріальному проспекті пройшла міні-акція «Зелена стрічка» – пов’язування стрічок на пошкоджені, зламані дерева.
Під час мистецького конкурсу «Дерева теж мають очі » діти прикрасили дерева намальованими на папері обличчями людей , які символізували те, що дерева теж живі. На завершення акції відбулася посадка квітів та кущів поруч з бібліотекою.
Фотогалерея


/Files/photogallery/9276/Укр_байки.JPG
Конкурс читців "Перлини мудрості в українських байках"

17.04.2018
У бібліотеці-філії для дітей №28 відбувся конкурс читців "Перлини мудрості в українських байках". У творчому змаганні взяли участь 11 учнів 5-10 класів шкіл №71 та 104.
На конкурсі звучали твори визнаних майстрів української байки Леоніда Глібова, Євгена Гребінки, Павла Глазового.
Всі учасники виступали дуже добре, і журі було важко визначити переможців. Ними стали:
І місце - Охрименко Аліна (9-А клас)
ІІ місце - Ісаєнко Сніжана (9-А клас)
ІІІ місце - Заходяченко Ігор (5-Б клас)
Вітаємо переможців!

./Files/photogallery/9276/DSCN6054.JPG

Історичний екскурс"Не знати історії —значить завжди бути дитиною"

15.03.2018
В рамках предметної декади "Україна - це ми", яка проходить у школі у ці дні, учні 6-8 класів здійснили історичний екскурс "Не знати історії —значить завжди бути дитиною".
Школярі побували у Центральній дитячій бібліотеці Індустріального району, де познайомилися з науково-пізнавальною літературою з фондів книгозбірні.
Увагу учнів привернули енциклопедичні видання з історії України, рідного краю, книги про звичаї нашого народу, про визначні події світової історії.
Ми висловлюємо щиру подяку співробітникам бібліотеки за гостинність та цікаво проведену презентацію книг.

./Files/photogallery/9283/ХДНБ-Шевченко-8.JPG Вшановуємо Кобзаря

12.03.2018
У Шевченківські дні група учнів 9-10 класів вшанувала пам'ять великого Кобзаря. Учні принесли квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку та прочитали свої улюблені вірші.
У Харківській державній науковій бібліотеці школярі відвідали відділ "Україніка", де переглянули літературу, пов'язану з ім'ям Кобзаря, взяли участь у літературній грі та творчістю Шевченка та у інтерактивній вікторині за біографією митця. Також вони познайомилися з виданнями творів Шевченка багатьма мовами світу у відділі літератури іноземними мовами.
Фотогалерея


/Files/photogallery/9276/Лялька-мотанка_20180222_143756.jpg Історичний екскурс з майстер-класом «Народні традиції в ляльках-мотанках»

22.02.2018
Учні 6-А класу взяли участь у історичному екскурсі з майстер-класом «Народні традиції в ляльках-мотанках».
Його провели для школярів наші гості з бібліотеки-філії для дітей №28 - Тетяна Василівна Дуднік та Людмила Іванівна Прасол.
Лялька-мотанка – українська народна лялька.Здавна у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, берегинею роду, символом матері-прародительниці та зв’язку між поколіннями. Це одна із найдавніших традицій нашого народу, якій тисячі й тисячі років. Скільки існує людство, стільки років цій іграшці.
Історією та виготовленням ляльки-мотанки зацікавилися як хлопці, так і дівчата. І обереги в них получилися різні, але всі такі гарні та душевні!
Деякі фото - тут!

.

/Files/photogallery/9276/DSCN5718.JPG
Book-party "Піратські хроніки"

13.02.2018
13 лютого наших п'ятикласників запросили на піратську вечірку, яка відбулася у Центральній дитячій бібліотеці Індустріального району.
Діти потрапили на піратський корабель, під час подорожі на якому дізналися про цікаві пригодницькі книги про морських розбійників. Вони залюбки грали у рухливі ігри та відповідали на каверзні запитання вікторини. А ще вчилися в'язати морські вузли, констроювати нові кораблі й навіть взяли участь у пошуках справжніх скарбів.
На закінчення вечірки нас очікував смачний сюрприз - моделі піратських кораблів, виготовлені з апельсинів.
Більше фото

.

/Files/photogallery/9277/DSCN5585.JPG
Презентація літературного проекту "Класична німецька поезія" у Німецькому читальному залі

09.02.2018
Під час предметної декади «Світ без кордонів» учні 7-9 класів взяли участь у літературному проекті «Класична німецька поезія».
Протягом тижня учасники проекту досліджували вірші Фрідріха Шиллера, Йоганна Вольфганга Гете, Генріха Гайне мовою оригіналу та у перекладах видатних російських та українських поетів – Василя Жуковського, Федора Тютчева, Михайла Лермонтова, Миколи Зерова, Степана Руданського, Бориса Грінченка, Михайла Ореста.
Презентація проекту відбулася 9 лютого у Німецькому читальному залі, який працює у ХДНБК під патронатом Німецького культурного центру «Гете-Інститут».
Фотогалерея

.

/Files/photogallery/9276/DSCN5509.JPG
Подорож у новорічному часі "Зимова феєрія"

18.01.2018
Напередодні свята Хрещення - останнього з циклу зимових свят - учні 1-А класу побували у бібліотеці-філії для дітей №28, де здійснили цікаву подорож у новорічному часі "Зимова феєрія".
Діти згадали всі зимові свята та відповіли на запитання вікторини, ознайомилися з виставкою книг про зиму і навіть зазирнули у святково прибрану хатинку Баби Яги.
Першокласники із задоволенням брали участь у конкурсах та рухливих іграх, пов'язаних із зимою. Як звичайно, перемогли дружба і любов до книг.
Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.