Життя бібліотеки

2011 рік

Презентація роману М.Шолохова "Тихий Дон"

23 грудня 2011 року
В актовій залі Харківського національного університету імені Каразіна відбулася презентація новітнього видання роману Михайла Шолохова «Тихий Дон». Видання присвячене 85-річчю від дня початку роботи автора над епопеєю. Головна особливість публікації - використання авторського тексту (без редакторських правок і цензури).

На зустрічі бібліотекам вищих навчальних закладів Харкова та області передали екземпляри роману від Міжнародного Шолоховського комітету.
Наша школа також одержала подарунки - книгу про Михайла Шолохова, факсимільну сторінку рукопису романа "Тихий Дон" та портрет М.Шолохова роботи молодого харківського художника Ельдара Ешалієва

Байки І.А.Крилова на шкільній сцені/Files/photogallery/8358/IMG_6227.JPG

16 листопада 2011 року
У 6 класі відбувся відкритий урок літератури
під назвою "Веселое лукавство ума"
(учитель - Зубкова Галина Василівна)
Урок було присвячено байкам Івана Андрійовича Крилова.

Учні, читачі нашої бібліотеки, інсценували свої улюблені байки. До цього дня була організована і виставка творів І.А.Крилова.

Фоторепортаж з заходу дивіться тут

Веб-сторінка шкільної бібліотеки - потужний інформаційний ресурс

29.08.2011
Методист методичного центру управління освіти Гриневич М.П. та бібліотекарі ЗНЗ №№ 71, 80, 118, 119 взяли участь у секційному засіданні підсумкової колегії ГУОН Харківської ОДА ''Інноваційна діяльність шкільних бібліотек''.
Кударенко Тетяна Любомирівна, завідувач бібліотеки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №71, виступила з доповіддю ''Веб-сторінка шкільної бібліотеки - потужний інформаційний ресурс''
Кударенко Т.Л./Files/photogallery/12/IMG_3304.JPG

На канікули - з книгою

/Files/images/k1084646.jpg
Почалися літні канікули. Як їх провести? Звичайно, з книгою!
Ви можете взяти участь у бібліотечній акції "Канікули з книгою".
Про її умови можна дізнатися тут.

Також ви знайдете на цій сторінці список додаткової літератури для учнів кожного класу.

І не забудьте завітати до нашої рубрики "Варто прочитати"

Бажаємо приємного та корисного читання!

Свято Букваря у 1 класі

26.05.2011 у першому класі відбулося свято прощання з першою навчальною книгою - букварем. Це свято - перша велика перемога у житті першокласників. За рік вони під керівництвом своєї першої вчительки Євдокії Яківни навчились добре читати, і на святі показали свої досягнення.
/Files/photogallery/8324/IMG_2069.JPG

Позади нелегкий труд
Слогового чтения
Нам сегодня выдают
У-до-сто-ве-ре-ни-я!
В том, что мы букварь
Прочли,
Полный курс наук
Прошли.
И теперь без передышки
Мы прочтем любые книжки!

Фоторепортаж зі свята дивіться тут

Районне свято книголюбів

/Files/photogallery/12/IMG_1792.JPG 28.04.2011 р. у районному Палаці дитячої та юнацької творчості "ІСТОК" відбулося свято книголюбів.
На ньому були присутні учні 5-х класів усіх шкіл району.
Юні читачі подивились чудову виставу, яку підготували для них вихованці палацу "ІСТОК", взяли участь у конкурсах, отримали грамоти за активну участь у Всеукраїнській акції "Живи, книго!"
Бібліотекар нашої школи Тетяна Любомирівна Кударенко посіла ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу "Шкільний бібліотекар" та була нагороджена на святі Грамотою Управління освіти адміністрації району.

Конкурс на кращий логотип для бібліотеки

Шкільна бібліотека оголошує конкурс на кращий логотип для бібліотечної сторінки нашого сайту.
Приймаються малюнки та ескізи як на папері, так і у електронному вигляді, будь-якого розміру.
Робота переможця буде розміщена на сайті та стане офіційним логотипом нашої бібліотеки.
Варіанти логотипів приймаються до 18 квітня 2011 року

Презентація бібліотечної сторінки шкільного сайту

/Files/photogallery/12/119_1.JPG 25 лютого 2011 року на базі ХСШ № 119 відбувся міський науково-практичний семінар для методистів з бібліотечних фондів методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради на тему: ''Бібліотечна сторінка на сайтах навчальних закладів як спосіб підвищення інтересу до читання та літератури'' за участю методиста НМПЦ Н.В. Бут-Гусаїм

На семінарі бібліотекарі трьох ЗНЗ нашого району - ЗОШ № 71, СШ № 80, ЗОШ № 118 - презентовали сторінки шкільних бібліотек на сайтах своїх навчальних закладів.

Нарада бібліотекарів

11 лютого 2011 року у бібліотеці ХЗОШ №71 відбулася нарада бібліотекарів шкіл району.
На нараді була присутня завідуюча районної дитячої бібліотеки Прасол Людмила Іванівна, яка є коордінатором конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України-2011"
Ще одне питання, яке розглядалися на нараді - стан бібліотечних сторінок на сайтах навчальних закладів району
/Files/photogallery/12/IMG_1496.JPG/Files/photogallery/12/IMG_1505.JPG/Files/photogallery/12/IMG_1501.JPG